REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ege Haber TV

15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut: ’15 Temmuz Çanakkale ruhudur

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut: ’15 Temmuz Çanakkale ruhudur
67 views
15 Temmuz 2023 - 8:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nı ziyaret etti. Bulut, burada yaptığı açıklamada, ‘Bu dev millet uykudan uyandı. Bundan sonra bu memlekete ayaklarımıza pranga vurmaya kalkanlar, bize darbe yapmak isteyenler, başka türlü oyunlar çevirmek isteyenler akıllarını başlarına çevirsinler. Artık uyanan dev bir ordu var’ dedi. Bulut ayrıca, Feshane’de sergilenen heykellere tepki göstererek, ‘Bu ülkeyi yöneten ve yönetmeye kalkan belediyeyi suistimal ve istismar edenlerin hesabını önümüzdeki yıl bu necip millet soracaktır’ şeklinde konuştu.

15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut: “15 Temmuz Çanakkale ruhudur”

“Bu dev millet uykudan uyandı”

Bize darbe yapmak, başka türlü oyunlar çevirmek isteyenler akıllarını başlarına çevirsinler artık uyanan dev bir ordu var”

15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut, 15 Temmuz Şehitler anıtını ziyaret etti.

15 Temmuz Gazileri platformu Başkanı Erol Bulut ve beraberinde ki heyet ile birlikte 15 Temmuz Şehitler anıtını ziyaret etti. Bulut burada yaptığı açıklama da,” 15 Temmuz Çanakkale ruhudur. Bu dev millet uykudan uyandı. Bundan sonra bu memlekete ayaklarımıza pranga vurmaya kalkanlar, bize darbe yapmak isteyenler, başka türlü oyunlar çevirmek isteyenler akıllarını başlarına çevirsinler. Artık uyanan dev bir ordu var” dedi.

15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol bulut ve beraberinde ki heyet 15 Temmuz Şehitler anıtını ziyaret ederek dua etti. Başkan Bulut 15 Temmuz kara bir gece gibi başlasa da milletimiz ve Cumhurbaşkanımızın iradesiyle bir destana dönüşmüştür dedi.

Bu dev millet uykudan uyandı.

15 Temmuz ruhunun bir Çanakkale ruhu olduğunu dile getiren Bulut “15 Temmuz Çanakkale ruhudur. Bu dev millet uykudan uyandı. Bundan sonra bu memlekete ayaklarımıza pranga vurmaya kalkanlar, bize darbe yapmak isteyenler, başka türlü oyunlar çevirmek isteyenler akıllarını başlarına çevirsinler. Burada artık uyanan bir dev hazırlıklı da bir ordu var. Bu Necip milletimizin yarısı bu vatan için Çanakkale’de Kurtuluş Savaşı’nda canlarını verdiler. Çünkü o zor şartlarda biz namusumuzla, şerefimizle, ezanımız ve imanımızla yaşayalım diye canlarını verdiler” dedi.

“Bu ezanlar bir daha susmayacak”

15 Temmuz gecesi hakkında konuşan Başkan Bulut, “O gecede bu selalar okumaya başladığında biz İstanbul’u, Ankara’yı ve Türkiye’yi teröristlere dar etmiştik. Bu ezanlar bir daha susmayacak. Burada şehitlerimizin kanı var. Biz onların elçileri olarak şehit yakınlarımıza, gazilerimize ve bu vatana ilelebet sahip çıkacağız. Asla yalnız yürümeyeceğiz. Asla bayraksız ve ezansız kalmayacağız. Buradan 15 Temmuz destanını bir kez daha kutluyorum. Türkiye’de yaşayan Necip milletimizin geçmiş bayramında kutluyorum. Bu ruhu asla unutmayacağız ve unutturmayacağız” şeklinde konuştu.

Feshane’ye konulan heykelleri kınıyoruz.

Başkan Erol Bulut 15 Temmuz Şehitler anıtı ziyaretinin ardından Edirnekapı Şehitliğinde bulunan 15 Temmuz Şehitliğini de ziyaret etti. Başkan Bulut burada yaptığı açıklama da restorasyonu tamamlandıktan sonra yeniden açılan Feshane de sergilenmeye başlanan heykellere tepki göstererek ” Fesaneyi açtılar. Oraya konan heykelleri de kınıyoruz. Buradaki şehitlerimiz vatanın namusu kirlenmesin diye can verdiler. Onlar orada sapık, satanist ve eş cinsellerin heykellerini yapsınlar diye canlarından geçmediler. Bu ülkeyi yöneten ve yönetmeye kalkan belediyeyi suistimal ve istismar edenlerin hesabını önümüzdeki yıl bu necip millet soracaktır. Herkes aklını başına alsın” diye konuştu.

Kaynak: İHA
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.